Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.
parafina
Najpiękniejsze relacje w naszym życiu to te, których nikt się nie spodziewał. Te, które wzbudzają takie zdumienie, że masz ochotę powiedzieć o nich światu. Przecież podświadomie czujesz, że takie uczucia trzeba wykrzyczeć. Najpiękniejsze relacje to te, o których sam myślisz: "Cholera, kto by pomyślał?"
Reposted bynotthesamemakemesmilejoHipstarememberxmerozdwojonauniesieniaxsylwiawiktoriaalessthinkinmoredrinkinsavannaifuhavetoaskEwellkawhereverIamkotowatecountingmerusalkadmiralX88B88everythingiwantwindyheartwerterowskaprzytulmnietouchtheskybezuzytecznapositanodeletemepleaseomgmaramaramasakrycznieDominique7jakgorzkaczekoladaraawwftmoveronetteyellowlittleflowertransfuzja-veronica-omadeliinnenie-pokaze-nikomunobodyyasert4empaladonootgiveupgdziejestolakudlatypapermanviva-salvadoreinspirationsdysjuxniemockudimadadreamjedriqover-landniedonaprawieniaselseydissapointedbutnotsuprisedCannonballprblmswszystkodupaseaweednailinidusielecckaatee4777727772dancingwithaghostMigotliwasilkydreamsdeparterkotficaitsokayonemorelightdarulekisterdotknijHoHowassupbruhzupsonszerszerblacktoblackvanillenoirepchamtensyfballetdancerajmagagabriellepodkreslajmniemoglismywszystkobezimienna23czekoladowezatraceniezupamarzenmaou666pynixsunslentilkalostuniversekieruneknatarciaEtnigoslittlepawscelpersona-non-grataonesmilesysiarhubarbrrSy5pureevilinspirationsmystolensoulirbjarbirbsziiizczajnikqhokuspokusmalinowowainnocencjanonperfectdiffusedmindgonnabebetterNanichilicontigomyinspirationweruskowainwigilacjakingofthejungleirbjarbirbXtremevoltagemojachorawyobrazniamentispenetraliapannaluAmebaaluchsleeplessyBiloraLejdiWiolettadancingintherainwarkoczwszystkodupalovekillsslowlycholerapetite-blanchetacolatawysokodolorezCeselineimradioactivewelovekatetrapmktoryprzezylpogopkz451iamnotarobotwildheart18hibernacjarudelubiesatyrlanecarmenlunapareidoliejustfeelfiurkajustonebulletsatyrlaneLoraandilelaparisiennetoffifeecarmenlunaZiomeczekliliowaduszamartolinkapomrukipomrukiankaottak94mysweethearttniedonaprawieniarybasferycznatysiacsercjednobicie28mmsokoohsoquietblockedatagaahazaynlowhatteverWpiwnicyUdziadkazapomnialambe-yourselffreewaymy-addictionlovmejestnamdzisiajsmutnolenifcaaugustusrudelubiecarmenlunablovelytazniebieskimidobrazlabarszczowaliliowaduszahormezabigevilgrin00kittiesmamanieobecnosckajakkowalikpchamtensyfhavingdreamspollywoodantamarielniskowofreewaysufulxsneakyxJuliettesusovvaBetterDaysespererohfucktyczniegraywallarrrrrrrrzoouharriet88kotficajustonebulleteternaljourneygreywolfusmiechproszeToshiinnocencjasmilemoreOkruszekcotarskyhardqoremjustminecompletelydifferenttalarciocarmenlunaCattleyablackheartgirlplasticheartpchamtensyfblokrysunkowyblackheartgirlexoticflowerblacksadcat12czerwcaknguembraceavieeKejstynagumisiowelovedusieleccalittlepieceofheavenpiehusdreamboatpiehuslonelyjuliarhubarbrrspringinyoureyesniskowofreewaylillepuppetkwasmilosznatorymalazadymiaraPinkpillspyotrus
(PRO)
No Soup for you

Don't be the product, buy the product!

close
YES, I want to SOUP ●UP for ...