Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.
parafina
- Przykro mi, że miałeś takie hardcorowe przeżycia, ale to nie znaczy, że możesz traktować mnie jak gówno. Nie mogę być w związku z kimś, z kogo aż kipi zgorzknienie i frustracja.
- To co Ty tutaj jeszcze robisz?
- Co się stało, BoJack? 
- To, co dzieje się zawsze. Nie znałaś mnie. Zakochałaś się we mnie. I teraz już mnie znasz. 
- Wiesz co, to śmieszne. Gdy patrzysz na kogoś przez różowe okulary, czerwone lampki są jak zwykłe lampki. 
— BoJack Horseman
Reposted byultrafioletowaniskowoZeukomalazadymiarasmokingtimenatorydormeurbe-yourselflambadadarusalkadmiralPorannypenginLuna-sarazationszwypotwoimniedotykaniubesomeoneelseaynisSy5gabriellealicexxxirbjarbirblottibluebellhypothermiaxagainnagainlittleburnmalinowowaendlesslove16latesavannahnightyourtitlePatiszonlunolielaynismesouteaurinkosayannesziiizsziiizusuntoMsChocolatex-raySkydelaninnocent-whisperfrytkatosiaoutofmyheadelinelazmoraiammistakeiammistake

Don't be the product, buy the product!

Schweinderl