Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.
parafina
Są takie miejsca, które się kojarzą. Z ludźmi, których już nie ma. Ze zdarzeniami, które ugryzły serce jak ciastko. I nie sposób wracać do takich miejsc z chęcią. Bo samego siebie się w nich nie poznaje. Bo nic się nie zmieniło, choć zmieniło się wszystko. 
— "listy niczyje"
Reposted bymaciekpaura-lunarisilovesethcohenniskowomendaciousoxygeniumIrisspoolunzapachsianadzieciak12notocomysweethearttordinaryloveaviee48hrsbajaderrafantazjadivinuttlabellavitalaterspenginzakretkaairbjarbirbeverytimeiclosemyeyeshokuspokusifyouleavehesiamelapapermanankaottak94char47errortryagainpkz451icannotrememberDeszczowaPanienkapensievelittleburnendorfinesaugustuswruchujednostajniepopierdolonymmystolensoulmore-than-a-memorydancingwithaghostwszystkocozlezuzka0dontbemadQueenOfSharkskaciemilordzienergoskraweksiebiejakmidzisiajzleblackheartgirlSkydelanalliwantisyouesperantoomycelineNatalyworthitmyszkaminniewytlumaczmizyciehereyesparamoursentymentalnanayantarabrightdiamondmy-world-my-spaceiammistakedepresjagraywalleternaljourneyperfectsensemywonderlandkurwajegomacjestjuzzapoznoazazelshitsuriletmegatherwitsnowacziitmakesmecalmintotheblackemaljapocalujmniekrolfasolekslomka48hrsaskmanianshadreams-come-truelovemyselfgdziejestolawalkthemoonacetylocoamessinheadmaciekpgdybammywordpoprostuyukialittlepieceofheavenyeannewind-whistlerSecret-Obsessioniga-xvlwinnym-swiecietristealeanderdobbymiscauliflowerpawelq89love-in-vainRozanopalcaJutrzenkaAnneBonnywikshavingdreamsinhiseyesnailinimoonkajestemdeszczemyouwillneverfindmeguerrierainyouwakemeupxbluejaneSaluteSkydelansanitasohmydeermojmalyswiatlonelypassengerrybqwonderwallsugarvenomdnieniedolinasmokowchivata7funnybryanajedendzienpani-magdalenajestemdeszczeminhiseyesadelajdalunolielphilomathmyszkaminniepralinaTakingControlwaniliowaabrightdiamondelinelapeanutbuttergirldreams-come-trueniebieskieoczywinnym-swieciepikkumyyselseyelinelaniebieskieoczyfreewayblackheartgirlitemizeMisqalittletroublemakergingerowaatristelooooolensommeitwillgetbetterinsanedreamerdunkellichtSkydelanwalkthemoonpozakontrolawpuscmnieguerrierawwanniemoglismywszystkoohfucktyczniewarkoczmojanazawszebanshedirtyliarpoprostuyukihesiamelaMisqaallayiammistakeblackheartgirlinsanedreamerdotkliwiehavingdreamsletha0atemehavingdreamsAnnjuMisqaNothingIsTruepollywoodheavencanwaitcoookiemonsteeermerkabaMisqaMisqaLoraandileblackheartgirllenifcaalittlepieceofheavenelinelablacksadcatantamarielwwanniecotarskyzoouejzemadamemonroeOkruszekjoannem

Don't be the product, buy the product!

Schweinderl