Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.
parafina
Co się robi, gdy odkrywa się, że osoba, z którą się jest, nie chce być tą najbliższą osobą? Gdy odkrywa się, że tkwi się w czymś, w co włożyło się tyle emocji, nadziei i co zostało opisane na tyle różnych sposobów, w tylu różnych stronach tego pamiętnika, że dziś brakuje już słów, by opisać ten zawód? Co się wtedy robi? Zostawia się wszystko, co się kocha na tym świecie? Myśli się o tym, że to wszystko jest także wszystkim, co rani? Ktoś potrafi wyrzec się miłości, żeby oszczędzić sobie bólu? Czy ktoś ma gwarancję, że ból po stracie miłości będzie mniejszym od tego, którego miłość przysparza? Skąd ludzie czerpią odwagę, żeby stawić temu czoła, mimo braku tej gwarancji? 
— Z pamiętnika
Reposted bybodyinthegardenlottibluebelljethraniskowosmokingtimemadriddmalazadymiarapozakontrola48hrsunnizniesmaczonyzyciem

Don't be the product, buy the product!

Schweinderl